Hayır Smooshing!

(Smooshing kitabından!)

Berrak sonbahar gecesi stantlarda oturup çocuklarımızı seyredin. Ayrıca hayranların, özellikle de tanıklık edebilecekleri tek futbol oyunlarını izleyen anneler ya da bu konuda şahitlik edebilecekleri anneler tarafından yapılan oldukça komik yorumların kaynağı olabilir. Bir son oyunda, amigolarımız sırtlarıylaalan, bekle bir tezahürat mı ?? em, onitsuka tiger türkiye bekle ?? em! ?? Ayaktaki babalardan biri bağırdığında, nike fiyatları kızlar! Bence bu yasadışı! “

Elbette haklıydık, çünkü ekibimiz o sırada suçluydu.

Ama o gecenin asıl mücevheri bir geceydi. anne tarafından yapılan gözlem anne? Oğlu iki kere üst üste kaçmayı denedikten sonra, sadece karmakarışık bir çizgi halinde vücudun içine yığılmaya çalışırken, dedi ki, bana öyle geliyor ki? bakt together together together together together together all ?? better better all all all all all all all all all all all better.. ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? her her her her her her her her her her her her her her her her her her her her her her her her her her smooshing! ?? Sahadaki oyunculara karşı, itiraf etmeliyim ?? hanım haklıydı. Eğer herkes smooshing’i durdurduysa oyunlarımız daha da iyi olurdu.

Sonraki hafta, bu hiç bir şey yok mu? yorum aklımda oynamayı sürdürdü ve daha ne düşündüğümü, ne kadar çok farkettim kiO yaşamın kendisi futbol oyunu gibi. Başarının anahtarı, sık sık gündelik sorunların aralığına girmekten ve açık alanın içine girmekten kaçınmak, başka bir deyişle, akıldan uzak durmaktan kaçınmaktır.

sadece bir insanın bir şey olduğunu bilmek için yeterli bir şey bilmediği bir tür bilgelik olsun? imkansız. Oradaki tüm o çukurlar için mükemmel mantıksal nedenler vardı.alan, ama annem hiçbirini bilmiyordu – bu yüzden soruna basit bir çözüm buldu. İlişkilerim olabilirdi, çünkü arkadaşım Digger ve ben hala lisedeyken mükemmel bir örneği deneyimledim.

Radyo reklamları için jingle yazmak ve satmak istediğimize karar verdik. Genç bir coşkuyla dolu, kendimizi görevimize attık ve bir ay geçmeden önce, biz zaten üç tane sattık. Sonra bir gece, üçüncü bizim için kayıt oturumu sırasındajingle, bir reklam yöneticisi bize iki çocuğun jingle satarak imkansızı yapabilmesinin ne kadar şaşırtıcı olduğunu anlattı. Herkesin en başarılı profesyonel müzisyenler tarafından yapılabileceğini bildikleri zaman. Bu son jingle oldu. hiç sattık.

Açık alanda koşmayı bıraktık ve scrimmage çizgisinde cesetler arasında dolaştık, smooshediz.

Bir hayaliniz varsa, tutun Işığa, gözlerinizi her zaman ve her şeyden önce üzerinde tutun?asla kimsenin yapmaya çnike ayakkabı satın alıştığınız şeyin imkansız olduğunu asla söylememe izin vermeyin.

Ve ne zaman kendinizi kalp kaybetmeye başladığı zaman bulursunuz, durun, derin bir nefes alın ve şu sözleri tekrarlayın: Hayır, aklınız yok! © 2004. Gary E. Anderson. Tüm hakları Saklıdır.